Henkilökunta

Ylihärmä

Hannele Lehtinen

Toimitusjohtaja, KTM, HT, KLT
040 750 6364
hannele.lehtinen@tililehtinen.fi

Ylihärmä, Kauhava ja Seinäjoki

Tilintarkastus
Liikennelupalausunnot
Asiantuntijapalvelut
Sukupolvenvaihdokset
Yritysmuodon muutokset
Veroneuvonta.

Jukka Lehtinen

Kehityspäällikkö, DI
050 533 0656
jukka.lehtinen@tililehtinen.fi

Ylihärmä, Kauhava ja Seinäjoki

Noora Lehtinen

Taloushallinnon asiantuntija
Laki- ja veroekonomi, KTM
050 325 7298
noora.lehtinen@tililehtinen.fi

Ylihärmä

Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut
Reskontra

Mari Hietamäki

Taloushallinnon asiantuntija
YO-merkonomi
050 325 7998
mari.hietamaki@tililehtinen.fi

Ylihärmä

Kirjanpito
Reskontra

Tiina Nikkari

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 325 7649
tiina.nikkari@tililehtinen.fi

Ylihärmä
äitiyslomalla 24.9.2020 alkaen

Kirjanpito
Taloyhtiöt
Reskontra

Riikka Perämäki

Palkka- ja henkilöstöhallinnon asiantuntija, PHT

opintovapaalla

Palkka- ja henkilöstöhallinto
Kirjanpito

Katri Finni

050 325 7530

Palkkahallinto
Kirjanpito

Seinäjoki

Merja Tuominen

Taloushallinnon asiantuntija Merkonomi
050 501 0404
merja.tuominen@tililehtinen.fi

Seinäjoki ja Kauhava

Kirjanpito
Reskontra
Palkkahallinto

Tarja Parkkinen

Taloushallinnon asiantuntija, DI
050 325 7697
tarja.parkkinen@tililehtinen.fi

Seinäjoki ja Ylihärmä

Kirjanpito
Reskontra

Kauhava

Minna Järvenpää

Vastuupäällikkö
Taloushallinnon asiantuntija
KLT, Business Advisor
050 325 7526
minna.jarvenpaa@tililehtinen.fi

Kauhava
Ylihärmä

Maatalouskirjanpito
Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut

Maarit Heikkilä

Taloushallinnon asiantuntija
Yo-merkonomi
050 325 8063
maarit.heikkila@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Maatalouskirjanpito

Eila Korpi

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 325 7284
eila.korpi@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Maatalouskirjanpito
Reskontra

Aino Karkkula

Taloushallinnon asiantuntija
050 325 8149
aino.karkkula@tililehtinen.fi

Kauhava

Maatalouskirjanpito

Leena Hytönen

Taloushallinnon asiantuntija
Datanomi, tradenomi, agrologi
044 238 7380
leenahytonen@tililehtinen.fi

Kauhava

Maatalouskirjanpito
Kirjanpito

Otto Isosomppi

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 325 8537
otto.isosomppi@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Alahärmä

Jukka Hannila

Yksikön päällikkö
Taloushallinnon asiantuntija
KLT, TAL Controller
050 472 4760
jukka.hannila@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut

Noora Myllyaho

Taloushallinnon asiantuntija
YO-datanomi
050 512 9053
noora.myllyaho@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Johanna Hella

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 512 8395
johanna.hella@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Anumaija Viitala

Taloushallinnon asiantuntija
Merkonomi, Insinööri AMK
050 5128 576
anumaija.viitala@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Eveliina Syrjälä

Taloushallinnon asiantuntija
BBA, kansainvälinen tradenomi
050 512 8577
eveliina.syrjala@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra