Henkilökunta

Ylihärmä

Hannele Lehtinen

Toimitusjohtaja, KTM, HT, KLT
040 750 6364
hannele.lehtinen@tililehtinen.fi

Ylihärmä, Kauhava ja Seinäjoki

Tilintarkastus
Liikennelupalausunnot
Asiantuntijapalvelut
Sukupolvenvaihdokset
Yritysmuodon muutokset
Veroneuvonta.

Jukka Lehtinen

Kehityspäällikkö, DI
050 533 0656
jukka.lehtinen@tililehtinen.fi

Ylihärmä, Kauhava ja Seinäjoki

Riikka Perämäki

Palkka- ja henkilöstöhallinnon asiantuntija, PHT
050 325 8537
riikka.peramaki@tililehtinen.fi

Ylihärmä

Palkka- ja henkilöstöhallinto
Kirjanpito

Mari Hietamäki

Taloushallinnon asiantuntija
YO-merkonomi
050 325 7998
mari.hietamaki@tililehtinen.fi
(äitiyslomalla)
Ylihärmä

Kirjanpito
Reskontra

Marjut Luoma

Taloushallinnon asiantuntija
Agrologi AMK
044 2387 380
marjut.luoma@tililehtinen.fi

Ylihärmä

Maatalouskirjanpito
Kirjanpito

Tiina Nikkari

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 325 7649
tiina.nikkari@tililehtinen.fi

Ylihärmä ja Kauhava

Kirjanpito
Taloyhtiöt
Reskontra

Seinäjoki

Merja Tuominen

Taloushallinnon asiantuntija Merkonomi
050 501 0404
merja.tuominen@tililehtinen.fi

Seinäjoki ja Kauhava

Kirjanpito
Reskontra

Tarja Parkkinen

Taloushallinnon asiantuntija, DI
050 325 7697
tarja.parkkinen@tililehtinen.fi

Seinäjoki ja Ylihärmä

Kirjanpito
Reskontra

Kauhava

Minna Järvenpää

Taloushallinnon asiantuntija
KLT, Business Advisor
050 325 7526
minna.jarvenpaa@tililehtinen.fi

Kauhava

Maatalouskirjanpito
Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut

Maarit Heikkilä

Taloushallinnon asiantuntija
Yo-merkonomi
050 325 8063
maarit.heikkila@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Maatalouskirjanpito

Eila Korpi

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 325 7284
eila.korpi@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Maatalouskirjanpito
Reskontra

Anne-Marie Toppari

Laskentatoimen ja tilintarkastuksen ekonomi, KTM
050 325 8149
anne-marie.toppari@tililehtinen.fi

Kauhava

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Matias Panula

Taloushallinnon asiantuntija
050 325 8462
matias.panula@tililehtinen.fi

Kauhava

Alahärmä

Noora Lehtinen

Yksikön päällikkö
Laki- ja veroekonomi, KTM
050 325 7298
noora.lehtinen@tililehtinen.fi

Alahärmä ja Ylihärmä

Kirjanpito
Asiantuntijapalvelut
Tilintarkastusassistentti
Osto- ja myyntireskontra

Noora Myllyaho

Taloushallinnon asiantuntija
YO-datanomi
050 512 9053
noora.myllyaho@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Johanna Hella

Taloushallinnon asiantuntija
Tradenomi
050 512 8395
johanna.hella@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra

Anumaija Viitala

Taloushallinnon asiantuntija
Merkonomi, Insinööri AMK
050 5128 576
anumaija.viitala@tililehtinen.fi

Alahärmä

Kirjanpito
Palkkahallinto
Reskontra